Szukasz organizacji studenckiej, w której nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności, ale również spędzisz niezapomniane chwile w gronie pozytywnych ludzi? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia przy okazji świetnie się przy tym bawiąc?

Jeśli tak ESN UMCS jest właśnie dla Ciebie!

Do 31.10.2017 wypełnij ten formularz: http://bit.ly/2xYAUdJ i przyjdź na jedno ze spotkań odbywających się w KAŻDY WTOREK O GODZ. 20:00 W DS IKAR.
 
Kogo szukamy?
  • Zwariowanych, pełnych pomysłów ludzi, którzy odnajdą się w grupie PR
  • Lubisz organizować wyjścia czy imprezy? Pozycja EVENTS Coordinator czeka na Ciebie! :)
  • Chcesz zrobic cos dla lokalnej obecność i zintegrować Erasmusó z lokalna społecznością? Projekt Social Erasmus to właśnie to czego szukasz!
  • Jesteś Social Media ninja? A może chciałbyś zostać? ;)
  • Iteresuje Cie grafika czy edycja filmów? To właśnie Ciebie szukamy!
  • Chcesz rozwinąć swoje umiejętności z dziedziny FR?! :)
Zgłoś się już dzisiaj !
 
Erasmus Student Network to ogólnoeuropejska organizacja studencka, której celem jest wspieranie i rozwój projektów międzynarodowych, w tym zwłaszcza programu Erasmus+. Działalność ESN prowadzona jest na trzech szczeblach międzynarodowym, krajowym i lokalnym.

ESN UMCS jest jedną z dwóch lokalnych sekcji w Lublinie. Pomagamy Erasmusom w zaaklimatyzowaniu się w naszym mieście poprzez wiele projektów, w które mogą zaangażować się wszyscy studenci. Pragniemy by studenci zagraniczni będący na wymianie w Lublinie spędzili tu jak najwięcej niezapomnianych chwil. Skupiamy się także na rozwoju naszych członków oraz wspólnej integracji. 

W naszej sekcji masz niepowtarzalną okazję na zawarcie międzynarodowych znajomości oraz przełamanie bariery językowej. Możesz rozwijać się w ścieżkach HR, FR, PR, koordynować lub pomagać w realizacji projektów. Organizować wydarzenia, wycieczki bądź imprezy.

Nie zwlekaj! Odkryj świat ESN UMCS już dziś!